Chat with us, powered by LiveChat

Nasz zespół

Dominika

B2B Account Specialist

Dominika, z wykształcenia filolog i specjalistka ds. relacji międzynarodowych, łączy na co dzień obie dziedziny, zarządzając sprzedażą na jednym z największych portali zagranicznych oraz wspierając klientów w doborze odpowiedniej dla nich oferty. Praca w dziale B2B – jak sama wspomina – przynosi wiele wyzwań i pozwala jej rozwijać swoje kompetencje. Profesjonalizm jest cechą, którą ceni u innych i którą kieruje się w swoim życiu zawodowym.

Marta

B2B Specialist

Marta, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w handlu zagranicznym oraz sprzedaży krajowej, pełni rolę koordynatora pracy działu B2B oraz dba o naszych Klientów biznesowych. Doskonale sprawdza się w profesjonalnym doradztwie, wsparciu w procesie sprzedażowym, jak również w pozyskiwaniu nowych kontaktów. Marta to profesjonalistka i ekspert w swojej dziedzinie. Nawet w najtrudniejszej sytuacji dąży do satysfakcjonującego kompromisu.

Maria

B2B Account Specialist

Maria od lat interesuje się trendami rządzącymi nie tylko światem mody, ale również designu i wnętrzarstwa. Ukończyła studia z obszaru gospodarki międzynarodowej oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych, co zapewniło jej szeroki wachlarz doświadczeń i obszerną wiedzę, które z sukcesem wykorzystuje w codziennej pracy. Do głównych zadań Marii należy obsługa klienta na wielu rynkach zagranicznych oraz kontrola procesu realizacji zamówień na każdym etapie. Mnóstwo satysfakcji sprawia jej praca w dziale B2B Selsey, gdzie każdego dnia odkrywa nowe możliwości i jak sama mówi – nigdy się nie nudzi.