Chat with us, powered by LiveChat

Łóżka kontynentalne dla hotelu. Przytulne i wielofunkcyjne meble na lata?

Łóżka kontynentalne dla hotelu. Przytulne i wielofunkcyjne meble na lata?

Łóżka w pokojach hotelowych wymagają szczególnej uwagi. Powinny być w pełni wygodne dla użytkowników, ale także niezwykle funkcjonalne! Takie efekty pozwolą bez problemów osiągnąć nowoczesne łóżka kontynentalne. Dlaczego? Ponieważ dobrze wiemy, że liczy się zarówno zadowolenie Klienta, jak i właściwe funkcjonowanie hotelu. To drugie łączy się z możliwością dla jego szybkiego rozwoju. W dalszej części tekstu podpowiemy co zrobić, by to uzyskać w prosty sposób. Należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim wielkość oraz ustawność pomieszczeń hotelowych. Od tego zależeć będzie wysokość i szerokość wybranego modelu łóżka. Ponadto, preferencje Twoich potencjalnych klientów będą także głównym aspektem właściwego wyboru. Koniecznym przy wyborze łóżka kontynentalnego do hotelu jest także zwrócenie uwagi na pożądany efekt wizualny całej aranżacji wnętrza. Z dziesiątek tkanin możesz wybrać odpowiedni kolor i unikatowy wzór. Pamiętaj jednak, że łóżko kontynentalne to zakup na lata! Warto więc postawić na uniwersalne kolory lub na takie, które stale królują w Twoich aranżacjach lub łączą się z kolorami Twojego biznesu. Poniżej podpowiemy jakie tapicerki wybierać, by zyskać maksymalną funkcjonalność! Jaki materac wybrać dla Twoich Klientów oraz w jaki sposób możesz personalizować łóżka hotelowe na zamówienie tak, by uzyskać efekt, który zadowoli Ciebie, Twoich pracowników, a przede wszystkim Twoich hotelowych gości!

Właściwy wybór tkaniny to najważniejszy element łóżka hotelowego. Wpływa zarówno na funkcjonalność, jak i efekt wizualny całego produktu! Meble tapicerowane potrafią zupełnie odmienić całe wnętrze. Choć wydawałoby się, że ta kwestia bezpośrednio dotyczy wyglądu, okazuje się, że równie mocno wybór tkaniny oddziałuje na jakość użytkowania. Dzieje się tak ze względu na fakt, iż meble hotelowe wymagają zachowania odpowiedniej higieny oraz utrzymania w nieskazitelnej czystości. Warto zatem wybrać tkaniny łatwoczyszczące z technologią easy-clean. Dlaczego? Ponieważ skład nanocząsteczek, zawartych w tkaninie – której kolor oraz wykończenie wybierzesz zgodnie z własnymi preferencjami – skutecznie blokuje wnikanie zabrudzeń. Dzięki tkaninom łatwoczyszczącym nie potrzebne będzie już nadmierne używanie chemikaliów oraz detergentów, które mogłyby uszkodzić tapicerkę mebla. Dodatkowo, na naszych tkaninach łatwoczyszczących znajduje się specjalna warstwa ochronna, która sprawia, że ciecz skrapla się na powierzchni mebla, zamiast wnikać w jego głąb. Zapewne nie raz ubrudzone i zalane łóżka, pozostawione w pokojach hotelowych były Twoim problemem, prawda? Dzięki odpowiedniej tapicerce zyskasz pewność, że zdążysz posprzątać hotelowy pokój przed przybyciem kolejnych gości! Co więcej, bogaty wybór kolorystyczny pozwoli osiągnąć w pełni spersonalizowany wygląd hotelowych wnętrz. Aby zyskać dodatkową ochronę łóżek, sugerujemy wybierać grube materiały tkanin, które posiadają dodatkowe pikowanie. Ale jak ocenić wytrzymałość materiału tapicerskiego? To bardzo proste. Odpowiadamy! Wybieraj tkaniny ze wskaźnikiem Martindale’a większym niż 40 tysięcy cykli. Test Martindale’a sprawdza wytrzymałość tkaniny na ścieranie. Szacuje się, że mebel w obiciu ze wskaźnikiem około 2 tysięcy cykli, przy standardowej eksploatacji posłuży na mniej więcej rok. Polecane przez nas tkaniny wytrzymają nawet 20 lat typowego użytkowania. Łatwo więc oszacować, które tkaniny będą najlepszym rozwiązaniem dla Twojego hotelu!
Kolejnym, niezwykle istotnym elementem łóżka do hotelu jest materac. Mimo, że pierwsze wrażenie związane z wystrojem hotelowego pokoju oraz estetyką mebli w jego wnętrzu, jest naprawdę bardzo istotne dla gości, to materac ostatecznie decyduje o jakości snu wypoczywających. Łóżka hotelowe z materacem powinny być oazą spokoju i niezwykłego komfortu dla użytkowników. Do łóżek kontynentalnych najczęściej wybierane są materace bonellowe bądź sprężynowe. Jeśli chcesz, aby również materace wpływały na higienę i łatwość utrzymania hotelowych wnętrz, polecamy wybrać materace sprężynowe. Dlaczego? Po pierwsze, ponieważ aby pozbyć się plam oraz zanieczyszczeń, wystarczy wyprać pokrowiec materaca w pralce. Dzięki temu zyskasz komfort i zadowolenie swoich pracowników, którzy nie będą musieli prać materacy ręcznie. Co więcej, to także oszczędność czasu, pieniędzy oraz ogromna wygoda. Warto też przemyśleć materace pikowane obustronnie, dzięki czemu posłużą one na dłużej w hotelowych pokojach. W razie problemów z szybką eksploatacją, można wykorzystać drugą stronę materaca, nadając mu drugą świeżość i oszczędzając niepotrzebny wydatek. Po drugie, dzięki materacom sprężynowym zapewnisz swoim gościom najwyższy komfort oraz satysfakcję z odpoczynku, dzięki czemu będą zadowoleni z wizyty i z pewnością chętniej wrócą do takiego miejsca, w którym mogli naprawdę wypocząć!
Wyjątkową zaletą łóżek kontynentalnych z kolekcji Selsey jest fakt, iż każde z nich robione jest na specjalne zamówienie. Wpływa to na możliwość ich niezwykłej personalizacji! Jeśli masz dodatkowe oczekiwania co do wyglądu oraz funkcjonalności mebli, możesz być pewny, że im sprostamy! Wybierz nie tylko wysokość wezgłowia czy rodzaj materaca, ale też bazę, materiał oraz wysokość nóżek czy rodzaj pikowania. Dzięki temu nic nie będzie stało na przeszkodzie, by zaaranżować wymarzone i funkcjonalne wnętrza każdego hotelowego pokoju. Co więcej, istnieje u nas niezwykła opcja łóżka kontynentalnego, które można rozdzielić na dwa pojedyncze. Dzięki temu pokój przeznaczony dla pary, w razie potrzeby może stać się sypialnią dla rodzica z dzieckiem czy przyjaciół i znajomych, którzy odwiedzą Twój hotel razem. To rozwiązanie zwiększy możliwości Twojego biznesu oraz sprawi, że będziesz mógł być bardziej elastyczny i dopasować się do indywidualnych potrzeb Klientów!

Łóżka kontynentalne to meble, bez których nie mógłby istnieć żaden idealny pokój hotelowy. W końcu to właśnie hotelowe wnętrza oraz hotelowe meble zapoczątkowały trend związany z umieszczaniem łóżek kontynentalnych w niemal każdej domowej sypialni! W wielu domach jednak nadal jest zbyt mało przestrzeni, aby pozwolić sobie na taki luksus. Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem to marzenie niejednej osoby, warto więc zapewnić takie rozwiązane swoim gściom w hotelowych pokojach. Zwłaszcza, gdy spodziewają się wysokiej jakości komfortu i magicznego odpoczynku w hotelowych wnętrzach! Wybór łóżek kontynentalnych zdecydowanie pomoże również w utrzymaniu czystości hotelowych wnętrz, dzięki czemu właściciele hotelu, pensjonatu czy apartamentów oszczędzą sobie niepotrzebnych nerwów!