Chat with us, powered by LiveChat

Realizacje

Największy wybór produktów w jednym miejscu

Szeroka oferta mebli i dodatków pomoże Ci zrealizować nawet skomplikowany projekt, zaaranżować zarówno duże jak i mniejsze pomieszczenia, sprostać oczekiwaniom Twoich Klientów. Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji.

 • Urządź duże pomieszczenie.

  Bogata oferta krzeseł dostępnych w hurtowych ilościach pozwoliła Gminie Jaworzna urządzić nowe pomieszczenie konferencyjne. Klient wybrał funkcjonalne krzesła tapicerowane z litego drewna.

 • Zadbaj o zadowolenie swoich Klientów.

  Właściciele aparthotel-2 New Lux we Wrocławiu wyposażyli pokoje w łóżka kontynentalne oraz narożniki, które zostały wykonane z użyciem wysokiej jakości tkanin hydrofobowych w modnych kolorach.

 • Podnieś standard swojego hotelu, pensjonatu, apartamentu.

  Właściciele hotelu luna-2 z Zielonej Góry skorzystali z dużego wyboru łóżek kontynentalnych i urządzili z nami swoje pokoje na najwyższym poziomie i z zachowaniem dbałości o szczegóły.

 • Odśwież wygląd swojego lokalu.

  Pub AleBrowar wybrał do swojego wnętrza trwałe i nowoczesne krzesła metalowe, malowane proszkowo. Dostępność i różnorodność produktów pozwoliły na szybką realizację zamówienia.

 • Dołącz do grupy zadowolonych Klientów, którzy wybrali nasze materace kieszeniowe i piankowe, wodoodporne nakładki na łóżka, poduszki oraz kołdry dla hoteli, podnosząc jakość swoich usług. Ponadto, portfolio naszych Klientów to także restauracje, biura, kancelarie prawne, kliniki, salony piękności i wiele innych firm usługowych, które zaufały nam wybierając sofy, fotele, biurka, komody z kolekcji Selsey.

Nasze realizacje, Twój Biznes również może tak wyglądać

Zrealizowany projekt to owoc często długiego procesu zaczynającego się od wysłuchania Twoich potrzeb podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej.

 • Opowiedz nam w jakim stylu mebli szukasz: skandynawskim czy może glamour?
 • Jakiej jakości tkaniny Cię interesują: hydrofobowe, bardziej odporne na ścieranie?
 • Preferujesz tkaniny obiciowe a jakości velvetu czy bardziej plecionki?
 • Interesują Cię ponadczasowe szarości i biele czy odważniejsze kolory?
 • Ile masz czasu na realizację projektu?

Otrzymasz od nas ofertę zawierającą różne warianty mebli odpowiadające Twoim oczekiwaniom, potrzebom oraz budżetowi. Bądź spokojny o proces produkcji. Dopilnujemy, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie oraz w terminie. Odbierzesz gotowy mebel pod adresem, który nam wskażesz. Zorganizujemy dla Ciebie bezpieczny i szybki transport w rozsądnej cenie. Skorzystaj z naszego serwisu posprzedażowego. Udzielimy wskazówek związanych z montażem czy rad dotyczących pielęgnacji oraz czyszczenia. Poproś nas o ofertę na inne meble lub dodatki. Pamiętaj, z Selsey urządzisz każde wnętrze kompleksowo.